ΕΙΔΗΣΕΙΣ 24 – ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ
Image default
ΕΛΛΑΔΑ ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Δείτε τα highlights του «αιώνιου» ντέρμπι που κρίθηκε με ένα γκολ του Φορτούνη

Ο Ολυμπιακός ήταν ο νικητής του ντέρμπι «αιωνίων» στο «Καραϊσκάκης«, καθώς επικράτησε πολύ δύσκολα με 1-0 του Παναθηναϊκού με γκολ του Κώστα Φορτούνη στο 21ο λεπτό της αναμέτρησης για την 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκα.

Ο Παναθηναϊκός έχασε πολλές ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο για να πάρει τουλάχιστον τον βαθμό της ισοπαλίας, αλλά έπεσε επάνω σε έναν εκπληκτικό Σα που κράτησε με μερικές εξαιρετικές επεμβάσεις το 1-0.

ΠΗΓΗ: SPORTS.ERT.GR
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: EUROKINISSI